Üretim/


İhracat

İHRACAT

Rözmaş Metal, üretiminin yaklaşık %90’ını ihraç etmektedir. Yüksek üretim kalitesi, zamanında teslim ve 20 senelik tecrübesiyle, Rözmaş Metal, İtalya’dan Çin’e 20’den fazla ülkeye ihracat yapmakta, müşterileri ile kurduğu uzun süreli tedarikçi ilişkisi ile onlara değer katmaktadır.

Rözmaş Metal’in 1991’de kurulduğu günden beri ana üretim alanı, demir döküm ve alüminyum radyatörler için bağlantı parçalarıdır. Bu konuda dünyada sayılı üreticilerden biri olan Rözmaş Metal, kalite ve müşteri memnuniyetini temel alan anlayışı ile ihracat gücünü artırmaktadır.

Yalın Üretim

YALIN ÜRETİM

Rözmaş Metal üretim felsefi olarak, yalın üretim tekniklerini uygulamaktadır. Yalın üretim tekniklerini kullanarak, sadece müşterinin istediği ürünleri, müşterinin istediği zamanda ve daha az kaynak harcayarak üretmek, bu sayede daha uygun maliyet ile daha hızlı üretim yapmak ana hedeftir.

Yalın üretim’de Rözmaş Metal'in çalışma tarzı, üretim süresince değerin kesintisiz akışını sağlamaktır. Ekipte bulunan her işçi hatasız ve belirlenen sürede üretmek, makinaların hatasız çalışmasını sağlamak ve oluşabilecek hataları önlemekle yükümlüdür. Bu amaçla, sürekli iyileştirme ile üretim sürecinin mükemmelleştirilmesi için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Büyüme/

BÜYÜME ALANLARI

Rözmaş Metal, önümüzdeki dönemde üretim temelli büyüme stratejisi izlemeye devam edecektir. Bu amaçla, özellikle otomotiv sektöründe büyüme hedefi doğrultusunda, soğuk şekillendirilmiş saç parça üretimi ile sektöre ilk adımı atmıştır. Önümüzdeki dönemde otomotiv parçası üretim gücünü arttırmayı planlayan, Rözmaş Metal bu konuda yatırımlarına devam etmektedir.

Ayrıca, 20 yılı aşkın süredir başarıyla faaliyet gösterdiği ısı sektöründe nipel dışında farklı ürünler sunmak için yapılan çalışmalar devam etmektedir.

Rözmaş Metal, girişimci ve yaratıcı yaklaşımlarıyla farklı sektörlerde büyüyecek ve gelişecektir.