Tolga Yalgı

Hep daha iyiye...,

Rözmaş Metal hayatı sıkı sıkıya kucaklamış, yılmak nedir bilmeyen bir girişimcinin, Sn. Durmuş Özcan’ın ortaya çıkardığı bir başarı hikayesidir. 2014 yılında Sn. Durmuş Özcan’ı kaybettik. Bizlere emaneti olan Rözmaş Metal’i her geçen gün daha iyiye götürmek için çalışıyor, kendisini rahmet ve saygıyla anıyoruz.

Şirketler, kişilerden bağımsız olarak, her devirde ve her türlü ekonomik koşulda ayakta durmak için kalıcı stratejiler ve politikalar geliştirmek zorundadırlar. Rözmaş Metal’in profesyonel yönetimi olarak, bizler, hem mevcuttaki işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz, hem de bize miras kalan girişimcilik ruhuyla, günümüzün organizasyonel ve teknolojik gereklerine ayak uydurarak, yeni iş alanlarında büyümeyi ve gelişmeyi hedefliyoruz.

Web sayfamız Rözmaş Metal kurum kültürünün ve yönetiminin en temel değerlerini, ilkelerini ve politikalarını özetleyecek şekilde tasarlandı. Burada okuduklarınız hep daha iyiye gitmek, hep daha iyisini üretmek konusundaki heyecanımız hakkında fikir verebilir ama Rözmaş Metal çalışanlarının içlerinde duydukları heyecan ve azim burada yazılanların ötesindedir.

Yirmi yılı aşkın bir süredir ısı sektöründe faaliyet gösteren ve yirmiden fazla ülkeye ihracat yapan Rözmaş Metal, bir yandan bu sektördeki ürün çeşitliliğini artırmak için çalışmalar yapmakta, bir yandan da yeni iş sahalarına doğru açılmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda ilk defa otomotiv sektörü için soğuk şekillendirilmiş sac parça üretimine başladık ve bu alanda günden güne gelişerek büyüyeceğiz.

Varoluş amacımız olan müşterilerimizin memnuniyeti tartışmasız en öncelikli hedefimiz. Rözmaş Metal’in her bir çalışanı, maliyet ve kalite rekabetçiliğine sahip ürünler üretmek ve müşteriye zamanında teslim etmek bilinciyle çalışıyorlar. İnsan kaynaklarımızın en etkin şekilde yönetiminin, kalıcı başarının anahtarı olduğunu biliyoruz. Çalışanlarımızın becerilerine, düşünme kapasitelerine ve yaratıcılıklarına saygı duyuyoruz ve onların düşünme, geliştirme ve harekete geçme becerilerini ve mesleki bilgilerini sürekli geliştirmek yönünde adımlar atıyoruz.

Ortak hedeflerimiz doğrultusunda işbirliği yapan, iş süreçlerinde karşılaştığı problemlere etkili çözümler üreten ve işini sürekli geliştiren çalışanlarımızla yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz.

Tüm paydaşlarımızla hep daha iyiye…

Tolga YALGI